Любомирівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвтня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок"

Олімпіади, творчі конкурси, акції

Квітень 2016 року
Акція «День довкілля»

Організовано відбулося прибирання, очищення від сміття територій біля навчального закладу – 2 га, спортивний майданчик, проведення трудового десанту по прибиранню братської могили і території навколо пам’ятника загиблим воїнам. Також, були зроблені таблиці-стопери «Не смітити» у кількості 6 шт., які були розставлені біля зупинок, стадіону, пам’ятника ВВв та на території школи, в саду.

На шкільних клумбах учнями початкових класів разом з класоводами були висаджені  двадцять кущів папороті,  12  кущів  інших квіткових насаджень.

За ініціативою учнівського самоврядування за погодженням батьківського комітету було закуплено десять декоративних кущів і висаджено алею при в’їзді в школу.

У акції взяли участь 51 учень школи.

Координаторами роботи були:

заступник директора з навчально – виховної роботи;

педагог-організатор,завгосп,  учителі початкових класів.

Березень 2016
Акція «До чистих джерел»

Річка Г. Оржиця любує око багатьох відпочиваючих. Та, на жаль, не всі розуміють, що недбале ставлення до природи – це перш за все шкода для себе. А що залишиться нашим дітям, онукам? Тому наш загін «Екологічний експрес» старається слідкувати за чистотою місць відпочинку у лісосмугах, біля річки. В разі потреби відбувається прибирання залишеного сміття відпочиваючими. Також було облаштовано територію біля 2 криниць.

У акції взяли участь 15 учнів.

Координатором роботи виступив учитель трудового навчання.

НАКАЗ

18.09.2012р.                                                                                                №114

Про проведення районного етапу

обласного конкурсу учнівської творчості