Любомирівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвтня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок"

Шкільні виставки,святкові заходи

•
Шкільні виставки,святкові заходи| Переглядів: 107 | Додав: pravo | Дата: 2013-02-26 | Коментарі (0)

Тиждень рідної мови у початкових класах.

Свято у школі – це визначна подія у житті колективу. До нього готуються заздалегідь учителі, учні, батьки. Воно не тільки розкриває дитячі таланти,  а й має чітко визначену навчальну, розвиваючу і виховну мету. А ще вносить у душі неспокій, заставляє мислити, збуджує до дії, робить всіх активнішими учасниками великого дійства і нікого не залишає байдужим. Навіть члени родини не раз із задоволенням допомагають у проведенні свята. І тоді дістаються із старовинних скринь вишиті сорочки, намисто, святкові спідниці. І відмолоджується родинне дерево, міцніє його коріння, бо виростає нове молоде пагіння на міцній основі народних традицій, народного українського буття…
   І сьогодні, коли Україна стала вільною і незалежною зростає інтерес до мови, яку багато хто почав втрачати. Бо ж тільки рідною мовою можна висловити сповна свої почуття, передати радість і сум, щастя і горе, свою любов. Народна мова – це безмежний океан.
Це душа, поема, казка, легенда, прислів’я, приказка. Немає в світі людини, яка б не любила і не шанувала свою рідну мову, її красу, милозвучність.
   « Ми - українці – велика родина, мова і пісня у нас – солов’їна»
Під таким девізом проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів Правожовтневської ЗОШ І ІІІ ступенів приурочений Міжнародному дню рідної мови. На святкову лінійку відкриття тижня вчителі і учні  прийшли в українських вишиванках. Готуючись до свята діти вивчили безліч віршів про мову, прислів’їв, приказок, розучили пісні і таночки.
Кожного дня в класах проводився виховний захід, який класоводи старались урізноманітнити, щоб постійно дітям було цікаво.
Понеділок. 1.Під девізом: « Наша мова – солов’їна» було проведено виставку
                        дидактичного матеріалу
                    2. Бесіда «До мови серцем пригорнись»   2 клас Крупина Н.В.
Вівторок.  1. Конкурс дитячих малюнків «Ми в Україні живемо»
                  2. Відкриті уроки з української мови
Середа.  1. Усний журнал «Наша мова»
               2. Конкурс знавців української мови.
 Четвер. 1. Бесіда на тему: « Про наше диво калинове,
                  кохана українська мова» 3 клас Оніщенко О.Г.
             2. Конкурс  віршів про мову « Таланти твої моя школо»
             3.  Година спілкування
                 « Мово моя, ти – чарівна зірниця»  4 клас Антоненко Л.М.
П’ятниця. 1. Виховна година «До мови серцем пригорнись!»  1 – 4 клас

В ході проведення заходів вчителі використовували новітні технології, цікавий дидактичний роздатковий матеріал з диференційованими завданнями, творчі завдання, які сприяли вихованню поваги і любові до рідної мови. Треба лише бачити, якою радістю світяться очі школярів, як починають вони виконувати простенькі, на перший погляд, завдання. І починається змагання: хто швидше, хто більше, хто краще! Таких вправ є безліч. Основне так подати їх, щоб діти зацікавилися. Особлива подяка всім учителям початкових класів: Семененко В.І., Крупина Н.В, Антоненко Л.М., Оніщенко О.Г, за їх творчий підхід, старання в підготовці до свята мови. Класоводи, до чистої і ніжної дитячої душі, звертаються щоденно з великою любов’ю, щоб наші вихованці не забували свій край, берегли його, любили свою пісню, свою мову.
   Це свято рідної мови не залишить нікого байдужим, бо дає наснагу для душі, матеріал для роздумів.

•
Шкільні виставки,святкові заходи| Переглядів: 576 | Додав: pravogovtnya | Дата: 2013-02-25 | Коментарі (0)

З 4.02.13 по 8.02.13 р. у школі вчителем англійської мови Петрушею К.Ю. був проведений тиждень англійської мови. Розпочався тиждень зі стінгазети "English- Speaking Countries". Школярі мали можливість перевірити свої знання про англомовні країни, відповівши на питання анкети. Також був складений кросворд, з яким учні успішно впорались.

У вівторок були проведені дві виставки:

-- виставка кращих робочих зошитів учнів 1-9 класів;

-- виставка творчих робіт учнів (проектні роботі з різних тем, які вивчалися на уроках англійської мови протягом першого півріччя; малюнки до англійських прислів"їв)

У середу між учнями 5-7 класів був проведений урок- змагання під девізом "We Love English". У четвер учні разом із вчителем англійської мови підготували презентацію "What we know about the UK". Завершився тиждень у п"ятницю випуском стінгазети "English is...", яку підготували старшокласники школи. У ній вони зобразили свою думку щодо значення англійської мови у сучасному світі.

Учні школи взяли активну участь у підготовці та проведенні даного тижня, за що отримали дипломи та подяки.
  •
Шкільні виставки,святкові заходи| Переглядів: 143 | Додав: pravo | Дата: 2013-02-21 | Коментарі (0)